Zmieniamy się dla Ciebie!
Teraz 
jeszcze więcej produktów, lepsza funkcjonalność! Łatwiejsze zakupy!

11

[01.05]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Dziś już nie wysyłamy. Zamówienia zostaną wysłane w następnym dniu roboczym.

Dzisiejsze zamówienia zostaną wysłane następnym dniu roboczym.

Producenci
Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Porady eksperta
Skuteczne zagęszczanie płynnego betonu poprzez wibrowanie 0
Skuteczne zagęszczanie płynnego betonu poprzez wibrowanie

Kluczowym elementem w pracach budowlanych, które wiążą się z użyciem płynnego betonu, jest zagęszczenie wylewanej substancji poprzez odwibrowanie. Najchętniej wykorzystuje się do tego procesu sposób mechaniczny, gdzie specjalistyczne urządzenia wprawiają w drgania mieszankę, uwalniając znajdujące się w niej pęcherzyki powietrza, tym samym wzmacniając konstrukcję i parametry całej budowli.

czytaj całość »
Rodzaje urządzeń do zagęszczania gruntu 0
Rodzaje urządzeń do zagęszczania gruntu

Inwestycje związane z budową dróg, chodników czy placów parkingowych są ściśle związane z odpowiednim przygotowaniem podłoża na danym terenie. Szczególnie istotny jest wybór sprzętu, który usprawni pracę oraz zapewni jej skuteczne wykonanie. Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do zagęszczania gruntu spotykamy najczęściej i w jakich warunkach sprawdzą się najlepiej.

czytaj całość »
Przetwornice napięcia – alternatywne źródło zasilania 0
Przetwornice napięcia – alternatywne źródło zasilania

Posiadanie niezależnego źródła prądu ułatwia funkcjonowanie w wielu sytuacjach, na przykład podczas podróży służbowej, wyjazdu na wakacje, czy w domu. Najlepiej zaopatrzyć się w przetwornicę napięcia, która dostarczy potrzebną energię, a jej rozmiary i prosta obsługa pozwoli na zasilenie wszystkich potrzebnych urządzeń.

czytaj całość »
W jaki sposób działa motopompa szlamowa? 0
W jaki sposób działa motopompa szlamowa?

Motopompa szlamowa to profesjonalny sprzęt przeznaczony do wypompowywania szlamu. Używa się go w przypadku usuwania skutków powodzi czy awarii wodociągów. Ze względu na niezawodność pracy, motopompa szlamowa jest często wykorzystywana przez różnego rodzaju służby. Charakteryzuje się wydajnością i wysoką odpornością, dlatego doskonale sprawdza się podczas prac w trudnych warunkach.

czytaj całość »
Do czego służą zagęszczarki gruntu? 0
Do czego służą zagęszczarki gruntu?

Dostatecznie dobre przygotowane podłoża pod budowę jezdni, chodnika, czy drogi rowerowej to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o jej trwałość i długi czas eksploatacji. Do wykonania takiej pracy najlepiej wykorzystać profesjonalne urządzenia, które umożliwią skuteczne ubicie kolejnych warstw nawierzchni. Podpowiadamy, w jakich sytuacjach najlepiej sprawdzą się zagęszczarki gruntu.

czytaj całość »
Rodzaje nagrzewnic – co musisz wiedzieć przed wyborem? 0
Rodzaje nagrzewnic – co musisz wiedzieć przed wyborem?

Niskie temperatury wymagają zastosowania odpowiednich rozwiązań do ogrzania pomieszczeń. Nagrzewnice to idealne rozwiązanie do tego zadania, można wykorzystać je zarówno w budynkach mieszkalnych, biurowych, jak i w halach oraz magazynach. Zapraszamy do zapoznania się z trzema oferowanymi przez nas rodzajami nagrzewnic, aby wybór optymalnego rozwiązania do zakładanych potrzeb stał się łatwiejszy.

czytaj całość »
Motopompy i ich przeznaczenie 0
Motopompy i ich przeznaczenie

Sprawne wypompowanie czystej lub zanieczyszczonej wody albo szlamu z przestrzeni prywatnej, czy publicznej możliwe będzie dzięki zastosowaniu odpowiedniej motopompy. Jak dobrać urządzenie, które poradzi sobie ze stawianymi przed nim wyzwaniami? Poznaj kilka ważnych aspektów związanych z tym sprzętem i dowiedź się, co powinno wpłynąć na słuszną decyzję o zakupie.

czytaj całość »
Agregaty prądotwórcze - rodzaje i zastosowanie 0
Agregaty prądotwórcze - rodzaje i zastosowanie

Wybór odpowiedniego agregatu prądotwórczego warto rozpocząć od określenia łącznej mocy i rodzaju odbiorników, które potrzebują zostać zasilone. Decyzja o zakupie takiego sprzętu wynika zwykle z konieczności posiadania niezależnego źródła prądu w gospodarstwie domowym, pracach budowlanych, czy przy zasileniu obiektów. Warto sprawdzić przed zakupem jakie rodzaje agregatów oferujemy i jak dobrać właściwy sprzęt do swoich wymagań i potrzeb.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl