Informacje o firmie

Historia i rozwój - ARMOT (ToolsforSmart)

1996

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlowo-usługową działającą w sektorze narzędziowym. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem agregatów prądotwórczych, maszyn i narzędzi budowlanych, elektronarzędzi oraz maszyn i urządzeń rolniczo-ogrodniczych.

Od 2006 roku

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i oddziałem regionalnym marek KAMA/KIPOR, SEAKING, PARSUN i PEZAL, a od 2008 roku jesteśmy również autoryzowanym dealerem i serwisem marek PRAMAC, ENDRESS, WEBER MT, NTC, ENAR, MIMAL, MAGNUM, SHAMALL, MAKITA, JETECH.

Od 2014
funkcjonujemy pod marką
ToolsforSmart

Nasza oferta obejmuje m. in. generatory prądu, zagęszczarki gruntu, piły do cięcia nawierzchni, narzędzia brukarskie, urządzenia i sprzęt spawalniczy, maszyny i narzędzia pneumatyczne, narzędzia ręczne oraz nagrzewnice powietrza. Stale powiększamy asortyment. 

ToolsforSmart 
to gwarancja jakości.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają niezbędne atesty, certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz deklaracje zgodności EC, pozwalające na ich dystrybucję na terenie Unii Europejskiej oraz na terenie Federacji Rosyjskiej. Na cały asortyment udzielamy co najmniej 12-miesięcznej gwarancji. Kupując u nas, zrobisz to na najlepszych warunkach.

ToolsforSmart 
to w
iedza, doświadczenie
i fachowe doradztwo.

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz systematyczny udział w szkoleniach branżowych zapewniły nam zbudowanie mocnej pozycji na rynku. Klienci cenią sobie w nas fachowość, solidność oraz uczciwość.

Oferujemy profesjonalne doradztwo, fachową pomoc przy doborze sprzętu do potrzeb Użytkownika oraz solidną opiekę serwisową i pełny dostęp do części zamiennych zarówno w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.

ToolsforSmart 
to zaufanie i bezpieczeństwo.

Zapewniamy możliwie najkrótsze terminy realizacji oraz bezpieczeństwo zakupu i opiekę posprzedażową dlatego zaufało nam już wielu Klientów.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl