Zmieniamy się dla Ciebie!
Teraz 
jeszcze więcej produktów, lepsza funkcjonalność! Łatwiejsze zakupy!

11

[01.05]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Dziś już nie wysyłamy. Zamówienia zostaną wysłane w następnym dniu roboczym.

Dzisiejsze zamówienia zostaną wysłane następnym dniu roboczym.

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nasze atuty
 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • korzystne ceny

 • sprawdzona jakość

Kup w ciągu...

Kosiarka automatyczna robot koszący TECH Line PRO TECH D40i DELUXE

Kosiarka automatyczna robot koszący TECH Line PRO TECH D40i DELUXE | ToolsForSmart.pl
 • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 68 499,00 zł 68499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TECHLine
Kod produktu: TH400D0M8Z

Opis

Kosiarka automatyczna/robot koszący TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE

Silny i elegancki, dla bardzo dużych powierzchni. Nowość!

TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć perfekcyjny trawnik i jednocześnie więcej czasu wolnego. Także dla tych którzy poszukują doskonałego koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego. Silny robot o atrakcyjnym wyglądzie, typowym dla włoskich produktów, który może kosić ogrody o powierzchni do 20.000m², również z wieloma odrębnymi obszarami.

Robot koszący TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE jest przeznaczony do automatycznego ścinania trawy w ogrodach i na trawnikach o dowolnej porze dnia i nocy.

W zależności od różnych uwarunkowań terenu robot może zostać zaprogramowany do wykonywania pracy w 8 różnych strefach.

Podczas pracy robot kosi trawę na obszarze odgraniczonym przez antenę obwodową (kabel obwodowy).
Gdy robot wykryje kabel obwodowy lub napotka przeszkodę, zmienia swoją trasę i ponownie rozpoczyna koszenie w nowym kierunku. Robot nie wykracza poza obszar na odległość większą niż połowa długości robota.

TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE | ToolsForSmart.pl

Inteligentnie samodzielny - zorganizowany w grupie!

 • Robot obiera kierunek pracy losowo – oznacza to, że za każdym razem po dojechaniu do granicy obszaru roboczego maszyna wybierze nieprzewidywalnie dalszy kierunek pracy, jednocześnie zapamiętując przejechaną już trasę. Taki system pracy jest podyktowany dbałością o jednolity wygląd trawnika. Gdyby trajektoria robota była z góry zaprogramowana na np. koszenie kolejnych pasków, kółka jeżdżąc codziennie tą samą trasą żłobiłyby pod sobą rowki i trawnik po kilku miesiącach byłby podzielony wgłębieniami.

 • Robot jest w stanie rozpoznać wysokość i/lub gęstość trawy na obszarze roboczym i uruchomić automatycznie, jeśli uzna to za konieczne, ruch spiralny w celu dokładniejszego wykończenia koszenia trawnika. Ruch spiralny może być również aktywowany zdalnie przez operatora w dowolnym momencie pracy robota.

 • Pojemne 4 baterie i 3 noże o łącznej szerokości 84 cm nowego TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE pozwala na zajmowanie się bardzo dużymi powierzchniami. W połączeniu z zestawem zasilającym ULTRA PREMIUM robot może pracować ponad 11 godzin, kosząc do 20.000 m2.

 • Potrafi pracować w grupie z innymi robotami. Współpracuje z asystentami głosowymi (SMART ASSISTANT) i AMICO.

 • Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który w połączeniu z technologiami GPS, Bluetooth i GSM umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu.
TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE | ToolsForSmart.pl

Rewolucyjna linia NEXT TECH narodziła się w erze technologii cyfrowej, Chmury i szeroko pojętej łączności, ale także dostosowania i elastyczności inteligentnych produktów. Generacja robotów koszących ZCS, została zaprojektowana w celu przewidywania przyszłych potrzeb związanych z koszeniem trawników oraz autonomicznym i kontrolowanym zarządzaniem.

 

TECH Line

Jest bogato wyposażony we wszystkie najnowsze technologie:

 • dotykowy wyświetlacz,
 • moduł komunikacji ZCS Connect,
 • GPS,
 • Bluetooth,
 • GSM,
 • i wiele innych

Robot koszący TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE zaskoczy Cię wieloma funkcjami:


+INFINITYSYSTEM
+INFINITYSYSTEM i

SMART ASSISTANT
SMART ASSISTANT i

PŁYTA GŁOWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI
PŁYTA GŁÓWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI i

BLUETOOTH & GSM
BLUETOOTH & GSM i

ZCS CONNECT
ZCS CONNECT i

SYSTEM KOSZENIA SDM (SATELLITE DYNAMIC MEMORY)
SYSTEM KOSZENIA SDM (SATELLITE DYNAMIC MEMORY) i

INTELIGENTNE BATERIE
INTELIGENTNE BATERIE

AUTOMATYKA WYSOKOŚCI NOŻA
AUTOMATYKA WYSOKOŚCI NOŻA

PRZEGUBOWOŚĆ
PRZEGUBOWOŚĆ

SAMOOCZYSZCZANIE
SAMOOCZYSZCZANIE

GUMOWE KOŁA
GUMOWE KOŁA

DOTYKOWY WYŚWIETLACZ
DOTYKOWY WYŚWIETLACZ

Kosi do 8 odrębnych obszarów
Kosi do 8 odrębnych obszarów

Silniki bezszczotkowe o wysokiej wydajności
Silniki bezszczotkowe o wysokiej wydajności

pochyłości do 45%
Pochyłości do 45%

Perfekcyjne koszenie nawet na nierównym tereni
Perfekcyjne koszenie nawet na nierównym terenie

AMICO
AMICO (opcja) i

TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE | ToolsForSmart.pl

Zautomatyzowane i zarazem przyjaźnie bezpieczne rozwiązania już teraz w Twoim ogrodzie

TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE jest również przyjacielem wszystkich zwierząt i szanuje ich potrzebę przestrzeni. AMICO to nowa technologia, która pozwala na bezpieczną pracę TECHLine w bliskiej odległości od zwierzęcia znajdującego się w ogrodzie. Gdy robot znajduje się w promieniu 2m od zwierzęcia, omija je i w bezpiecznej odległości wznawia pracę. AMICO to małe urządzenie które współpracuje z robotem TECHLine, zawiesza się je na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszcza na plecach – np.: w przypadku żółwia.
AMICO jest nieszkodliwy i bezpieczny.

Dzięki zwykłemu dotykowi, robota można zatrzymać i uruchomić, a dowolne obszary można wykluczyć z pracy.

Alarm Geofence
pozwala systemowi ostrzegać właściciela kiedy robot opuściłby swoje miejsce pracy. Dzięki temu, zawsze będziesz wiedział o wszystkich ruchach swojej kosiarki. TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE posiada również rozwinięty system zapobiegający kradzieży.

System koszenia SDM (Satellite Dynamic Memory) - Satelitarny system nawigacji, oparty na zaawansowanych algorytmach, pozwala kosiarce rozpoznać już skoszony obszar. Tworzy on wirtualną mapę i zapamiętuje czasy pracy dla każdego obszaru, zapewniając w ten sposób oszczędność czasu i większą wydajność.Innowacyjny system nawigacji +INFINITYSYSTEM pozwala kilku robotom kosić jednocześnie na tym samym obszarze w inteligentny i zintegrowany sposób.

Perfekcyjnie zaprojektowany w każdym detalu

TECHLine może pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.

Wyświetlacz dotykowy | ToolsForSmart.pl
Wyświetlacz dotykowy

Przycisk Stop | ToolsForSmart.pl
Przycisk Stop

Noże, 3 dyski | ToolsForSmart.pl
Noże, 3 dyski

Stacja ładowania | ToolsForSmart.pl
Stacja ładowania

Lekka i wytrzymała pokrywa z karbonu | ToolsForSmart.pl
Lekka i wytrzymała pokrywa z karbonu

W pełni zautomatyzowane, dostosowanie wysokości noża pozwala na pracę z precyzją którą nie sposób osiągnąć w inny sposób. Technologia ZCS jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika i interaktywna, co ułatwia koszenie trawnika w zupełnie autonomiczny sposób.

 

ZABEZPIECZENIA ROBOTA TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE:

 • Czujnik przeszkody
  W przypadku, gdy robot uderzy w masywny obiekt o wysokości większej niż 10 cm, czujnik uderzenia zostanie aktywowany, ruch robota w tym kierunku zostanie zablokowany a robot wycofa się, unikając przeszkody.

 • Miernik pochylenia.
  Gdy robot pracuje na zboczu bardziej stromym niż maksymalne dopuszczalne wskazane z specyfikacji technicznej lub w przypadku gdy się wywraca, robot zatrzyma ostrze tnące.

 • Przełącznik awaryjnego zatrzymania.
  Przełącznik z widniejącym na nim napisem "STOP" znajduje się na górnej pokrywie robota i jest większy, niż inne przełączniki znajdujące się na klawiaturze. Naciśnięcie przełącznika w czasie pracy spowoduje natychmiastowe zatrzymanie robota oraz noża tnącego.

 • Ochrona przed przeciążeniami.
  Każdy z silników napędzających (ostrze tnące i koła) jest stale monitorowany podczas pracy pod kątem wszelkich zdarzeń, które mogłyby doprowadzić do przegrzania. Kiedy zdarzy się to w silniku napędzającym koła, robot będzie próbował poruszać się w przeciwnym kierunku. Jeżeli niebezpieczeństwo przeciążenia nie ustąpi, robot zatrzyma się sygnalizując błąd. Jeżeli niebezpieczeństwo przeciążenia ujawni się w silniku napędzającym ostrze tnące (zablokowanie ostrza), są dwa rodzaje interwencji. Jeżeli parametry przeciążenia mieszczą się w pierwszym zakresie wartości granicznych, robot będzie kontynuował manewr w celu odblokowania ostrza tnącego. Jeśli wartość przeciążenia znajduje się poniżej zakresu zabezpieczającego, robot zatrzyma się i zasygnalizuje błąd silnika.

 • Czujnik braku sygnału.
  Gdy robot pracuje na zboczu bardziej stromym niż maksymalne dopuszczalne wskazane z specyfikacji technicznej lub w przypadku gdy się wywraca, robot zatrzyma ostrze tnące.

 

TECH Remote, ZAWSZE Z TOBĄ
TECH Remote APP - Jeszcze bardziej interaktywna i przyjazna!
APP TECHLine REMOTE | ToolsForSmart.pl

APP TECHLine REMOTE | ToolsForSmart.pl

TECH Line | ToolsForSmart.pl

Instalacja robota nie jest trudna, ale wymaga pewnego minimalnego wstępnego planowania, aby określić obszar do jego najefektywniejszej pracy oraz najlepszy punkt do zainstalowania stacji ładującej, zasilacza i wytyczenia trasy kabla obwodowego.

Zamów już dziś bezpłatną wizytę profesjonalnego doradcy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, lub masz wątpliwości czy jest on odpowiedni dla Ciebie - napisz lub zadzwoń do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem zadzwoń i zamów bezpłatną wizytę naszego doradcy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania w Twoim ogrodzie.

Jesteśmy tu po to by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zadzwoń teraz!

+48 660 848 732

 
 

Kosiarka automatyczna robot koszący
TECHLine NEXT TECH PRO TECH D40i DELUXE
- dane techniczne:

DANE TECHNICZNE

Max sugerowana powierzchnia (-20%) 20.000 m2
Rodzaj silników Bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25V) 4 x 15Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy 45%
Maksymalne nachylenie zboczy 35%
Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu 20%
Średni czas pracy 11h
Tryb ładowania Kontaktowy

SYSTEM KOSZĄCY

Rodzaj noża Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość noża 84 cm
Wysokość koszenia (min-max) 20-70mm
Regulacja wysokości koszenia Automatyczna
Koszenie spiralne Tak
"SDM" Cut Tak
System koszenia +Infinity Tak
Samopoziomowanie Tak
Tryb EKO Tak
Czujnik deszczu Tak
Liczba obsługiwanych trawników 8

NAWIGACJA

Moduł ZCS Connect (GPS,GSM) Tak

STEROWANIE I KONTROLA

Interfejs użytkownika EEkran dotykowy
Kontrola aplikacji Bluetooth - GSM
Odbiornik Bluetooth Tak
Asystent głosowy Tak
AMICO Opcja

BEZPIECZEŃSTWO

Kod PIN Pin & Geofence

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI

Kabel obwodowy (metry) 0
Szpilki mocujące 100
Stacja ładująca Tak
Zadaszenie do stacji ładującej -

POZOSTAŁE INFORMACJE

Waga razem z bateriami (kg) 49
Wymiary robota (dł/sz/w) 1200 x 977 x 372 mm
Rodzaj kół Elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 69
Poziom szczelności IP44

Informacje i ilustracje z materiałów producenta. Autor: Tipolito La Zecca

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl