1 | 2 | 3 | ...
Agregaty
wracają do gry, więc zamów już dziś!

Sprawdź szczegóły!

Producenci
Promocje
Motopompa do szlamu 3" PEZAL PGP31M
Motopompa do szlamu 3" PEZAL PGP31M
3 490,00 zł 3 190,00 zł
szt.
Agregat prądotwórczy PRAMAC PX8000SHI AVR 5.4kW 230V
Agregat prądotwórczy PRAMAC PX8000SHI AVR 5.4kW 230V
6 959,00 zł 6 490,00 zł
szt.
Agregat prądotwórczy inwerterowy FOGO F3001iS 2.5 kW
Agregat prądotwórczy inwerterowy FOGO F3001iS 2.5 kW
4 390,00 zł 4 199,00 zł
szt.
Motopompa do szlamu 4" PEZAL PGP41M
Motopompa do szlamu 4" PEZAL PGP41M
4 795,00 zł 4 490,00 zł
szt.
Silnik diesla do zagęszczarki, PEZAL PD350F 6.7KM 25mm
Silnik diesla do zagęszczarki, PEZAL PD350F 6.7KM 25mm
2 790,00 zł 2 590,00 zł
szt.
Silnik diesla do zagęszczarki, PEZAL PD460FE 9.2KM 25,4mm
Silnik diesla do zagęszczarki, PEZAL PD460FE 9.2KM 25,4mm
3 880,00 zł 3 490,00 zł
szt.
Agregat prądotwórczy PRAMAC PX8000THI AVR 6kVA 400V
Agregat prądotwórczy PRAMAC PX8000THI AVR 6kVA 400V
8 266,00 zł 7 900,00 zł
szt.
Silnik diesla do zagęszczarki, PEZAL PD350FE 6.7KM 25mm
Silnik diesla do zagęszczarki, PEZAL PD350FE 6.7KM 25mm
3 395,00 zł 3 190,00 zł
szt.
Produkt dnia
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nasze atuty
 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • korzystne ceny

 • sprawdzona jakość

Kosiarka automatyczna robot koszący TECH Line NEXT TECH L X4 MEDIUM

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: do uzgodnienia
Cena: 16 999,00 zł 16999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TECHLine
Kod produktu: TH040L009Z MEDIUM

Opis

Kosiarka automatyczna/robot koszący TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM

Super inteligentny, super elastyczny... przyszłość jest już tutaj!

TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć perfekcyjny trawnik i jednocześnie więcej czasu wolnego. Także dla tych którzy poszukują doskonałego koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Robot koszący TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM jest przeznaczony do automatycznego ścinania trawy w ogrodach i na trawnikach o dowolnej porze dnia i nocy. Jest mały, kompaktowy i cichy. Co więcej, jest również EKOlogiczny i EKOnomiczny ponieważ jego eksploatacja przynosi wymierne oszczędności. Koszt energii zużytej do ładowania baterii wynosi około 50 złotych rocznie!

W zależności od różnych uwarunkowań terenu robot może zostać zaprogramowany do wykonywania pracy w 8 różnych strefach.

Podczas pracy robot kosi trawę na obszarze odgraniczonym przez antenę obwodową (kabel obwodowy).
Gdy robot wykryje kabel obwodowy lub napotka przeszkodę, zmienia swoją trasę i ponownie rozpoczyna koszenie w nowym kierunku. Robot nie wykracza poza obszar na odległość większą niż połowa długości robota.

TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl

Inteligentnie samodzielny - zorganizowany w grupie!

 • Robot obiera kierunek pracy losowo – oznacza to, że za każdym razem po dojechaniu do granicy obszaru roboczego maszyna wybierze nieprzewidywalnie dalszy kierunek pracy, jednocześnie zapamiętując przejechaną już trasę. Taki system pracy jest podyktowany dbałością o jednolity wygląd trawnika. Gdyby trajektoria robota była z góry zaprogramowana na np. koszenie kolejnych pasków, kółka jeżdżąc codziennie tą samą trasą żłobiłyby pod sobą rowki i trawnik po kilku miesiącach byłby podzielony wgłębieniami.

 • Robot jest w stanie rozpoznać wysokość i/lub gęstość trawy na obszarze roboczym i uruchomić automatycznie, jeśli uzna to za konieczne, ruch spiralny w celu dokładniejszego wykończenia koszenia trawnika. Ruch spiralny może być również aktywowany zdalnie przez operatora w dowolnym momencie pracy robota.

 • Pojemne baterie i nóż o szerokości 25 cm nowego TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM pozwala na zajmowanie się bardzo dużymi powierzchniami. W połączeniu z zestawem zasilającym MEDIUM robot może pracować około 2:45 godziny, kosząc do 2.200 m2.

 • Potrafi pracować w grupie z innymi robotami, a dzięki nowej funkcji SMART ASSISTANT (kompatybilnej z Siri, Google Home czy Alexa) pozwala realizować polecenia głosowe, poprosić o informacje na temat działania robota, a także statystyki pracy. Współpracuje z systemem AMICO, który dba o bezpieczeństwo zwierząt domowych.

 • Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który w połączeniu z technologiami GPS, Bluetooth i GSM umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu.
TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl

Rewolucyjna linia NEXT TECH narodziła się w erze technologii cyfrowej, Chmury i szeroko pojętej łączności, ale także dostosowania i elastyczności inteligentnych produktów. Generacja robotów koszących ZCS, została zaprojektowana w celu przewidywania przyszłych potrzeb związanych z koszeniem trawników oraz autonomicznym i kontrolowanym zarządzaniem.

 

TECH Line

Jest bogato wyposażony we wszystkie najnowsze technologie:

 • dotykowy wyświetlacz,
 • moduł komunikacji ZCS Connect,
 • GPS,
 • Bluetooth,
 • GSM,
 • i wiele innych


Robot koszący TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM zaskoczy Cię wieloma funkcjami:

+INFINITYSYSTEM
+INFINITYSYSTEM i

SMART ASSISTANT
SMART ASSISTANT i

PŁYTA GŁOWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI
PŁYTA GŁÓWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI i

BLUETOOTH & GSM
BLUETOOTH & GSM i

ZCS CONNECT
ZCS CONNECT i

SYSTEM KOSZENIA SDM (SATELLITE DYNAMIC MEMORY)
SYSTEM KOSZENIA SDM (SATELLITE DYNAMIC MEMORY) i

INTELIGENTNE BATERIE
INTELIGENTNE BATERIE

AUTOMATYKA WYSOKOŚCI NOŻA
AUTOMATYKA WYSOKOŚCI NOŻA

PRZEGUBOWOŚĆ
PRZEGUBOWOŚĆ

SAMOOCZYSZCZANIE
SAMOOCZYSZCZANIE

GUMOWE KOŁA
GUMOWE KOŁA

DOTYKOWY WYŚWIETLACZ
DOTYKOWY WYŚWIETLACZ

Kontaktowe ładowanie
ŁADOWANIE KONTAKTOWE

AMICO (opcja)
AMICO (opcja) i

TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl

Zautomatyzowane i zarazem przyjaźnie bezpieczne rozwiązania już teraz w Twoim ogrodzie

TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM jest również przyjacielem wszystkich zwierząt i szanuje ich potrzebę przestrzeni. AMICO to nowa technologia, która pozwala na bezpieczną pracę Ambrogio w bliskiej odległości od zwierzęcia znajdującego się w ogrodzie. Gdy robot znajduje się w promieniu 2m od zwierzęcia, omija je i w bezpiecznej odległości wznawia pracę. AMICO to małe urządzenie które współpracuje z robotem Ambrogio, zawiesza się je na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszcza na plecach – np.: w przypadku żółwia.
AMICO jest nieszkodliwy i bezpieczny.

Dzięki zwykłemu dotykowi, robota można zatrzymać i uruchomić, a dowolne obszary można wykluczyć z pracy.


Modularny i konfigurowalny robot koszący NEXT TECH

Linia robotów NEXT TECH jest wyposażona w Zestaw Zasilający, który może być użyty przez kosiarkę w celu uaktywnienia konkretnych funkcji i wydajności.

NEXT TECH X4, ze swoimi dwoma modelami B i L, oraz NEXT TECH X6, mogą się przekształcać, w wyniku czego powstają różne automatyczne kosiarki: modułowe, przegubowe, dostosowane do różnych potrzeb ogrodowych, intuicyjne, z silnikami bezszczotkowymi, kołami z gumowym profilem.

Idealne dla ogrodów o średniej wielkości, mogą zostać zaadoptowane do powierzchni mniejszych lub większych, dzięki zastosowaniu różnych Zestawów Zasilających.Alarm Geofence
pozwala systemowi ostrzegać właściciela kiedy robot opuściłby swoje miejsce pracy. Dzięki temu, zawsze będziesz wiedział o wszystkich ruchach swojej kosiarki. TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM posiada również rozwinięty system zapobiegający kradzieży.

System koszenia SDM (Satellite Dynamic Memory) - Satelitarny system nawigacji, oparty na zaawansowanych algorytmach, pozwala kosiarce rozpoznać już skoszony obszar. Tworzy on wirtualną mapę i zapamiętuje czasy pracy dla każdego obszaru, zapewniając w ten sposób oszczędność czasu i większą wydajność.Innowacyjny system nawigacji +INFINITYSYSTEM pozwala kilku robotom kosić jednocześnie na tym samym obszarze w inteligentny i zintegrowany sposób.

Perfekcyjnie zaprojektowany w każdym detalu

TECHLine może pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.

Osłona dotykowego wyświetlacza | ToolsForSmart.pl
Osłona dotykowego
wyświetlacza

Miękki zderzak | ToolsForSmart.pl
Miękki zderzak

Podwójne, gumowe koło tylne | ToolsForSmart.pl
Podwójne, gumowe koło tylne

Przegubowy | ToolsForSmart.pl
Przegubowy

Nowa stacja ładująca | ToolsForSmart.pl
Nowa stacja ładująca

W pełni zautomatyzowane, dostosowanie wysokości noża pozwala na pracę z precyzją którą nie sposób osiągnąć w inny sposób. Technologia ZCS jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika i interaktywna, co ułatwia koszenie trawnika w zupełnie autonomiczny sposób.

 

ZABEZPIECZENIA ROBOTA TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM:

 • Czujnik przeszkody
  W przypadku, gdy robot uderzy w masywny obiekt o wysokości większej niż 10 cm, czujnik uderzenia zostanie aktywowany, ruch robota w tym kierunku zostanie zablokowany a robot wycofa się, unikając przeszkody.

 • Miernik pochylenia.
  Gdy robot pracuje na zboczu bardziej stromym niż maksymalne dopuszczalne wskazane z specyfikacji technicznej lub w przypadku gdy się wywraca, robot zatrzyma ostrze tnące.

 • Przełącznik awaryjnego zatrzymania.
  Przełącznik z widniejącym na nim napisem "STOP" znajduje się na górnej pokrywie robota i jest większy, niż inne przełączniki znajdujące się na klawiaturze. Naciśnięcie przełącznika w czasie pracy spowoduje natychmiastowe zatrzymanie robota oraz noża tnącego.

 • Ochrona przed przeciążeniami.
  Każdy z silników napędzających (ostrze tnące i koła) jest stale monitorowany podczas pracy pod kątem wszelkich zdarzeń, które mogłyby doprowadzić do przegrzania. Kiedy zdarzy się to w silniku napędzającym koła, robot będzie próbował poruszać się w przeciwnym kierunku. Jeżeli niebezpieczeństwo przeciążenia nie ustąpi, robot zatrzyma się sygnalizując błąd. Jeżeli niebezpieczeństwo przeciążenia ujawni się w silniku napędzającym ostrze tnące (zablokowanie ostrza), są dwa rodzaje interwencji. Jeżeli parametry przeciążenia mieszczą się w pierwszym zakresie wartości granicznych, robot będzie kontynuował manewr w celu odblokowania ostrza tnącego. Jeśli wartość przeciążenia znajduje się poniżej zakresu zabezpieczającego, robot zatrzyma się i zasygnalizuje błąd silnika.

 • Czujnik braku sygnału.
  Gdy robot pracuje na zboczu bardziej stromym niż maksymalne dopuszczalne wskazane z specyfikacji technicznej lub w przypadku gdy się wywraca, robot zatrzyma ostrze tnące.

AŻ 6 LAT GWARANCJI

6 LAT GWARANCJI | ToolsForSmart.pl

Zucchetti Centro Sistemi wydłuża gwarancję do 6 lat! na TECH X4 oraz TECH X6.

2 letnia gwarancja:

  • warunki i ograniczenia określone w karcie gwarancyjnej

+ 4 letnie wydłużenie

 • obejmuje elementy z tworzyw sztucznych, które nie podlegają zużyciu oraz mające ewentualne wady produkcyjne,
 • obejmuje elementy elektroniczne, z wyłączeniem wymienionych w książeczce gwarancyjnej,
 • obejmuje silniki tnące i napędowe do 5.000 godzin pracy.

Warunkiem przedłużonej gwarancji jest coroczny przegląd zimowy wykonany w autoryzowanym oddziale serwisowym TECHLine, zarejestrowanym w centralnym systemie producenta, potwierdzony odpowiednim certyfikatem.

TECH Remote, ZAWSZE Z TOBĄ
TECH Remote APP - Jeszcze bardziej interaktywna i przyjazna!
APP TECHLine REMOTE | ToolsForSmart.pl

APP TECHLine REMOTE | ToolsForSmart.pl

TECH Line | ToolsForSmart.pl

Instalacja robota nie jest trudna, ale wymaga pewnego minimalnego wstępnego planowania, aby określić obszar do jego najefektywniejszej pracy oraz najlepszy punkt do zainstalowania stacji ładującej, zasilacza i wytyczenia trasy kabla obwodowego.

Zamów już dziś bezpłatną wizytę profesjonalnego doradcy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, lub masz wątpliwości czy jest on odpowiedni dla Ciebie - napisz lub zadzwoń do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem zadzwoń i zamów bezpłatną wizytę naszego doradcy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania w Twoim ogrodzie.

Jesteśmy tu po to by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zadzwoń teraz!

+48 660 848 732

 
 

Kosiarka automatyczna robot koszący
TECHLine NEXT TECH L X4 MEDIUM
- dane techniczne:

DANE TECHNICZNE

Max sugerowana powierzchnia (-20%) 1.800 m2
Rodzaj silników Bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25V) 1 x 5.8 Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy 45%
Maksymalne nachylenie zboczy 35%
Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu 20%
Średni czas pracy 2h 45m
Tryb ładowania Kontaktowy

SYSTEM KOSZĄCY

Rodzaj noża 6 ostrzy
Szerokość noża 25 cm
Wysokość koszenia (min-max) 20-65mm
Regulacja wysokości koszenia Ręczna
Koszenie spiralne Tak
"SDM" Cut Tak
System koszenia +Infinity Tak
Samopoziomowanie Tak
Tryb EKO Tak
Czujnik deszczu Tak
Liczba obsługiwanych trawników 8

NAWIGACJA

Moduł ZCS Connect (GPS,GSM) Tak

STEROWANIE I KONTROLA

Interfejs użytkownika Ekran dotykowy
Kontrola aplikacji Bluetooth-GSM
Odbiornik Bluetooth Tak
Asystent głosowy Tak
AMICO Opcja

BEZPIECZEŃSTWO

Kod PIN Pin & Geofence

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI

Kabel obwodowy (metry) 0
Szpilki mocujące 20
Stacja ładująca Tak
Zadaszenie do stacji ładującej Opcja (możesz dodać na górze strony)

POZOSTAŁE INFORMACJE

Waga razem z bateriami (kg) 15.5
Wymiary robota (dł/sz/w) 635 x 464 x 330 mm
Rodzaj kół Elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 65
Poziom szczelności IPx5

Informacje i ilustracje z materiałów producenta. Autor: Tipolito La Zecca

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl