Zmieniamy się dla Ciebie!
Teraz 
jeszcze więcej produktów, lepsza funkcjonalność! Łatwiejsze zakupy!

11

[01.05]

a zamówienie wyślemy jeszcze dzisiaj.

Dziś już nie wysyłamy. Zamówienia zostaną wysłane w następnym dniu roboczym.

Dzisiejsze zamówienia zostaną wysłane następnym dniu roboczym.

Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Nasze atuty
 • SSL Bezpieczne zakupy

 • 14 dni na zwrot towaru

 • Szybka wysyłka

 • korzystne ceny

 • sprawdzona jakość

Kup w ciągu...

Kosiarka automatyczna robot koszący TECH Line NEXT TECH B X4 MEDIUM

Kosiarka automatyczna robot koszący TECH Line NEXT TECH B X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl
 • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 11 199,00 zł 11199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TECHLine
Kod produktu: TH040B009Z MEDIUM

Opis

Kosiarka automatyczna/robot koszący TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM

Przegubowy robot mogący się zmieniać - Nowość!

TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM jest automatyczną kosiarką dbającą całkowicie samodzielnie o każdy trawnik, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących mieć perfekcyjny trawnik i jednocześnie więcej czasu wolnego. Także dla tych którzy poszukują doskonałego koszenia, profesjonalizmu i innowacji technologicznych w połączeniu z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Robot koszący TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM jest przeznaczony do automatycznego ścinania trawy w ogrodach i na trawnikach o dowolnej porze dnia i nocy. Jest mały, kompaktowy i cichy. Co więcej, jest również EKOlogiczny i EKOnomiczny ponieważ jego eksploatacja przynosi wymierne oszczędności. Koszt energii zużytej do ładowania baterii wynosi około 50 złotych rocznie!

W zależności od różnych uwarunkowań terenu robot może zostać zaprogramowany do wykonywania pracy w 4 różnych strefach.

Podczas pracy robot kosi trawę na obszarze odgraniczonym przez antenę obwodową (kabel obwodowy).
Gdy robot wykryje kabel obwodowy lub napotka przeszkodę, zmienia swoją trasę i ponownie rozpoczyna koszenie w nowym kierunku. Robot nie wykracza poza obszar na odległość większą niż połowa długości robota.

TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl

Model B X4 jest idealny dla tych, którzy szukają prostego, godnego zaufania robota który potrafi się przystosowywać do ewentualnych zmian.

Jego przegubowa, ale solidna i bezpieczna konstrukcja umożliwia instalację trzech różnych rodzajów Zestawów Zasilających, które pozwalają na konwersję z robota do małych i średnich ogrodów (Zestaw Zasilający Light do 1.000 m² lub Medium do 1.400 m²) w rozwiązanie które skosi do 2.200 m² * (Zestaw Zasilający Premium) z największą precyzją.

*m² odpowiadają maksymalnej wydajności akumulatora. Przy jednoczesnym uwzględnieniu stanu trawy, darni i złożoności obszaru koszenia.

Inteligentnie samodzielny!

 • Robot obiera kierunek pracy losowo – oznacza to, że za każdym razem po dojechaniu do granicy obszaru roboczego maszyna wybierze nieprzewidywalnie dalszy kierunek pracy, jednocześnie zapamiętując przejechaną już trasę. Taki system pracy jest podyktowany dbałością o jednolity wygląd trawnika. Gdyby trajektoria robota była z góry zaprogramowana na np. koszenie kolejnych pasków, kółka jeżdżąc codziennie tą samą trasą żłobiłyby pod sobą rowki i trawnik po kilku miesiącach byłby podzielony wgłębieniami.

 • Robot jest w stanie rozpoznać wysokość i/lub gęstość trawy na obszarze roboczym i uruchomić automatycznie, jeśli uzna to za konieczne, ruch spiralny w celu dokładniejszego wykończenia koszenia trawnika. Ruch spiralny może być również aktywowany zdalnie przez operatora w dowolnym momencie pracy robota.

 • Pojemne baterie i nóż o szerokości 25 cm nowego TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM pozwala na zajmowanie się bardzo dużymi powierzchniami. W połączeniu z zestawem zasilającym ULTRA PREMIUM robot może pracować ponad 4 godziny, kosząc do 1.400 m2*.

 • Współpracuje z asystentami głosowymi (SMART ASSISTANT) i AMICO.

 • Jest wyposażony w moduł komunikacji ZCS Connect, który w połączeniu z technologiami GPS, Bluetooth i GSM umożliwia bezpieczną łączność z robotem w dowolnym czasie i miejscu.
TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl

Rewolucyjna linia NEXT TECH narodziła się w erze technologii cyfrowej, Chmury i szeroko pojętej łączności, ale także dostosowania i elastyczności inteligentnych produktów. Generacja robotów koszących ZCS, została zaprojektowana w celu przewidywania przyszłych potrzeb związanych z koszeniem trawników oraz autonomicznym i kontrolowanym zarządzaniem.

 

TECH Line

Jest bogato wyposażony we wszystkie najnowsze technologie:

 • Klawiatura z diodami LED,
 • moduł komunikacji ZCS Connect,
 • GPS,
 • Bluetooth,
 • GSM,
 • i wiele innych


Robot koszący TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM zaskoczy Cię wieloma funkcjami:

PŁYTA GŁOWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI
PŁYTA GŁÓWNA NAJNOWSZEJ GENERACJI i

APP BLUETOOTH
APP BLUETOOTH i

SAMOOCZYSZCZANIE
SAMOOCZYSZCZANIE

INTELIGENTNE BATERIE
INTELIGENTNE BATERIE

GUMOWE KOŁA
GUMOWE KOŁA

PRZEGUBOWOŚĆ
PRZEGUBOWOŚĆ

Klawiatura z diodami LED
Klawiatura z diodami LED

AMICO (opcja)
AMICO (opcja) i

TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM | ToolsForSmart.pl

Zautomatyzowane i zarazem przyjaźnie bezpieczne rozwiązania już teraz w Twoim ogrodzie

TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM jest również przyjacielem wszystkich zwierząt i szanuje ich potrzebę przestrzeni. AMICO to nowa technologia, która pozwala na bezpieczną pracę Ambrogio w bliskiej odległości od zwierzęcia znajdującego się w ogrodzie. Gdy robot znajduje się w promieniu 2m od zwierzęcia, omija je i w bezpiecznej odległości wznawia pracę. AMICO to małe urządzenie które współpracuje z robotem Ambrogio, zawiesza się je na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszcza na plecach – np.: w przypadku żółwia.
AMICO jest nieszkodliwy i bezpieczny.

Dzięki zwykłemu dotykowi, robota można zatrzymać i uruchomić, a dowolne obszary można wykluczyć z pracy.

Alarm Geofence
pozwala systemowi ostrzegać właściciela kiedy robot opuściłby swoje miejsce pracy. Dzięki temu, zawsze będziesz wiedział o wszystkich ruchach swojej kosiarki. TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM posiada również rozwinięty system zapobiegający kradzieży.

Perfekcyjnie zaprojektowany w każdym detalu

Ambrogio może pracować w każdej sytuacji i w każdych warunkach pogodowych. Czujnik deszczu, który można wyłączyć, pozwala na powrót do stacji na wypadek deszczu, tym samym dbając o jakość koszonej trawy.

Klawiatura | ToolsForSmart.pl
Klawiatura

Awaryjny przycisk STOP | ToolsForSmart.pl
Awaryjny przycisk STOP

Zderzak i czujnik przeszkód | ToolsForSmart.pl
Zderzak i czujnik przeszkód

Podwójne, gumowe koło tylne | ToolsForSmart.pl
Podwójne, gumowe koło tylne

Koło przednie | ToolsForSmart.pl
Koło przednie

W pełni zautomatyzowane, dostosowanie wysokości noża pozwala na pracę z precyzją którą nie sposób osiągnąć w inny sposób. Technologia ZCS jest jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika i interaktywna, co ułatwia koszenie trawnika w zupełnie autonomiczny sposób.

 

ZABEZPIECZENIA ROBOTA TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM:

 • Czujnik przeszkody
  W przypadku, gdy robot uderzy w masywny obiekt o wysokości większej niż 10 cm, czujnik uderzenia zostanie aktywowany, ruch robota w tym kierunku zostanie zablokowany a robot wycofa się, unikając przeszkody.

 • Miernik pochylenia.
  Gdy robot pracuje na zboczu bardziej stromym niż maksymalne dopuszczalne wskazane z specyfikacji technicznej lub w przypadku gdy się wywraca, robot zatrzyma ostrze tnące.

 • Przełącznik awaryjnego zatrzymania.
  Przełącznik z widniejącym na nim napisem "STOP" znajduje się na górnej pokrywie robota i jest większy, niż inne przełączniki znajdujące się na klawiaturze. Naciśnięcie przełącznika w czasie pracy spowoduje natychmiastowe zatrzymanie robota oraz noża tnącego.

 • Ochrona przed przeciążeniami.
  Każdy z silników napędzających (ostrze tnące i koła) jest stale monitorowany podczas pracy pod kątem wszelkich zdarzeń, które mogłyby doprowadzić do przegrzania. Kiedy zdarzy się to w silniku napędzającym koła, robot będzie próbował poruszać się w przeciwnym kierunku. Jeżeli niebezpieczeństwo przeciążenia nie ustąpi, robot zatrzyma się sygnalizując błąd. Jeżeli niebezpieczeństwo przeciążenia ujawni się w silniku napędzającym ostrze tnące (zablokowanie ostrza), są dwa rodzaje interwencji. Jeżeli parametry przeciążenia mieszczą się w pierwszym zakresie wartości granicznych, robot będzie kontynuował manewr w celu odblokowania ostrza tnącego. Jeśli wartość przeciążenia znajduje się poniżej zakresu zabezpieczającego, robot zatrzyma się i zasygnalizuje błąd silnika.

 • Czujnik braku sygnału.
  Gdy robot pracuje na zboczu bardziej stromym niż maksymalne dopuszczalne wskazane z specyfikacji technicznej lub w przypadku gdy się wywraca, robot zatrzyma ostrze tnące.

AŻ 6 LAT GWARANCJI

6 LAT GWARANCJI | ToolsForSmart.pl

Zucchetti Centro Sistemi wydłuża gwarancję do 6 lat! na TECH X4 oraz TECH X6.

2 letnia gwarancja:

  • warunki i ograniczenia określone w karcie gwarancyjnej

+ 4 letnie wydłużenie

 • obejmuje elementy z tworzyw sztucznych, które nie podlegają zużyciu oraz mające ewentualne wady produkcyjne,
 • obejmuje elementy elektroniczne, z wyłączeniem wymienionych w książeczce gwarancyjnej,
 • obejmuje silniki tnące i napędowe do 5.000 godzin pracy.

Warunkiem przedłużonej gwarancji jest coroczny przegląd zimowy wykonany w autoryzowanym oddziale serwisowym TECHLine, zarejestrowanym w centralnym systemie producenta, potwierdzony odpowiednim certyfikatem.

TECH Remote, ZAWSZE Z TOBĄ
TECH Remote APP - Jeszcze bardziej interaktywna i przyjazna!
APP TECHLine REMOTE | ToolsForSmart.pl

APP TECHLine REMOTE | ToolsForSmart.pl

TECH Line | ToolsForSmart.pl

Instalacja robota nie jest trudna, ale wymaga pewnego minimalnego wstępnego planowania, aby określić obszar do jego najefektywniejszej pracy oraz najlepszy punkt do zainstalowania stacji ładującej, zasilacza i wytyczenia trasy kabla obwodowego.

Zamów już dziś bezpłatną wizytę profesjonalnego doradcy!

Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, lub masz wątpliwości czy jest on odpowiedni dla Ciebie - napisz lub zadzwoń do nas, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem zadzwoń i zamów bezpłatną wizytę naszego doradcy w celu dobrania najbardziej optymalnego rozwiązania w Twoim ogrodzie.

Jesteśmy tu po to by sprostać Twoim oczekiwaniom.

Zadzwoń teraz!

+48 660 848 732

 
 

Kosiarka automatyczna robot koszący
TECHLine NEXT TECH B X4 MEDIUM
- dane techniczne:

DANE TECHNICZNE

Max sugerowana powierzchnia (-20%) 1.200 m2
Rodzaj silników Bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25V) 1 x 5.8 Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy 45%
Maksymalne nachylenie zboczy 35%
Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu 20%
Średni czas pracy 3h
Tryb ładowania Kontaktowy

SYSTEM KOSZĄCY

Rodzaj noża Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość noża 25 cm
Wysokość koszenia (min-max) 20-65mm
Regulacja wysokości koszenia Ręczna
Koszenie spiralne Tak
"SDM" Cut Nie
System koszenia +Infinity Nie
Samopoziomowanie Tak
Tryb EKO Tak
Czujnik deszczu Tak
Liczba obsługiwanych trawników 4

NAWIGACJA

Moduł ZCS Connect (GPS,GSM) Opcja

STEROWANIE I KONTROLA

Interfejs użytkownika Klawiatura i LED
Kontrola aplikacji Bluetooth
Odbiornik Bluetooth Tak
Asystent głosowy Funkcjonalość w ZCS Connect
AMICO Opcja

BEZPIECZEŃSTWO

Kod PIN Pin poprzez aplikację

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI

Kabel obwodowy (metry) 0
Szpilki mocujące 20
Stacja ładująca Tak
Zadaszenie do stacji ładującej Opcja (możesz dodać na górze strony)

POZOSTAŁE INFORMACJE

Waga razem z bateriami (kg) 15.3
Wymiary robota (dł/sz/w) 635 x 464 x 330 mm
Rodzaj kół Elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 63
Poziom szczelności IPx5

Informacje i ilustracje z materiałów producenta. Autor: Tipolito La Zecca

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl